Skip to main content

Sprievodcovské služby

Zájazd bez sprievodcu je ako nemý film, v ktorom vnímate iba krásny obraz a zvuk sa akoby niekde stratil. Iba vtedy, keď sa k obrazu pripojí hovorené slovo , ktoré  mu vdýchne život, zrazu všetko vnímate inak.


Možno si poviete, že v dnešnom svete internetu, knižných sprievodcov a iných možností si navštívenú oblasť naštudujete vopred, históriu prečítate a cestu podľa navigačného systému nájdete. Je to pravda, ale ani kniha, ani internet vám nepriblížia históriu navštíveného miesta cez rôzne príhody, historky alebo miestne zvyklosti. To vám porozpráva len osoba, ktorá stojí vedľa vás a predstaví vám dané miesto ľahkou a zaujímavou formou.

Spolupracujeme so sprievodcami, ktorí sú vlastníkmi oficiálnych sprievodcovských licencií vydaných priamo na území Talianska, čím sú naše sprievodcovské služby legalizované a profesionálne. Naši sprievodcovia nielenže majú naštudovanú históriu, ale všetci žijú dlhodobo v Taliansku a vedia priblížiť bežný život a zvyky talianov.

Sprievodcovské služby si môžete objednať ako súčasť zájazdu, ale aj individuálne.

z referencií našich zákazníkov

  • Veronika Šturdíková

    Rozmýšľala som, či budem potrebovať v Ríme služby sprievodkyne, pretože som nevedela, čo od toho môžem očakávať. Musím však povedať (teraz už doma a oddýchnutá), že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré som urobila. Absolútna SPOKOJNOSŤ. Všetko o č...
  • Ľudmila Krieschlová

    Jarka, som veľmi rada, že som Ťa spoznala aj ako sprievodkyňu. Cesta po Toskánsku bola príjemná. Veľmi som si užila miesta čo si nám ukázala a pútavou formou okomentovala. Obdivujem vedomosti z histórie, ktoré si nám počas cesty a aj na miestach č...
  • Gabina

    Cením si Váš prístup, bola veľmi príjemná atmosféra, veľa som videla aj sa dozvedela, venovali ste sa každému. Oddýchnutie bolo na 100%.
top