Skip to main content

Romantické zásnuby a svadby

Aké by to bolo úžasné, keby ste mohli zažiť ten najromantickejší okamih vášho života v krajine plnej vášne, histórie a nádhernej prírody?


Predstavte si, ako sa tá najdôležitejšia otázka vašej lásky vznáša vo vzduchu v zlatom svetle zapadajúceho slnka, zatiaľ čo sa nachádzate v srdci prekrásnej talianskej krajiny. Vaše zásnuby alebo svadba sa stávajú nielen výnimočným míľnikom vo vašom živote, ale aj nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete spomínať celý život.

Svadba a zásnuby jednoznačne dýchajú romantickou atmosférou, ktorá Taliansku nechýba a predurčuje ho na pobyty tohto charakteru. Veď aj o samotných Talianoch sa hovorí, že sú veční romantici a milovníci vína, žien, príjemnej hudby a dobrého jedla.

Prekvapte svoju partnerku žiadosťou o ruku počas predĺženého víkendu v niektorom z romantických talianskych miest. Zorganizujeme pre vás tento jedinečný moment tak, že druhá strana nebude ani tušiť čo sa chystá a odpoveďou bude jednoznačné ÁNO plné lásky a romantiky. Predstavte si, ako poviete to svoje „áno“ uprostred nádherných talianskych záhrad, alebo ako si vychutnávate svadobnú hostinu v jednej z prekrásnych talianskych reštaurácií. Predstavte si, ako si užívate svoj špeciálny deň bez starostí, pretože všetko je perfektne zorganizované.

Chcete predísť stresu zo svadobných príprav a zároveň si užiť svadbu na mieste, ktoré je výnimočné? Stačí si vybrať … pláž, krásnu toskánsku prírodu, historicky známe mesto… Vybavíme vám doklady, zabezpečíme ubytovanie, krásnu výzdobu, fotografa, vizáž a naplánujeme program pre vašich blízkych. Vaša svadobná hostina bude tiež slávnostná a romantická vďaka svadobnému stolu s vynikajúcimi talianskymi špecialitami.

z referencií našich zákazníkov

  • Adriána Rakúsová

    Chcem sa poďakovať Jarke a jej CK Mattia za nezabudnuteľnú dovolenku spojenú s výučbou taliančiny. Bolo to niečo neskutočné ❤ Hneď ako som videla túto ponuku, tak som vedela, že musím ísť. Veľmi sa mi páčilo ako nás Jarka vždy doviedla do viníc, t...
  • Veronika Šturdíková

    Rozmýšľala som, či budem potrebovať v Ríme služby sprievodkyne, pretože som nevedela, čo od toho môžem očakávať. Musím však povedať (teraz už doma a oddýchnutá), že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré som urobila. Absolútna SPOKOJNOSŤ. Všetko o č...
  • Zdenka Remeňová

    Jarka ahoj! Už sme doma, došli sme v poriadku. Je nám smutno za Tebou, spomíname na úžasné chvíle s Tebou, na nezabudnuteľné prechádzky po nádherných miestach Toskánska, na úžasné sprievodné slovo a informácie zaujímavostí, pikošky. Si skratka sup...
top