Skip to main content

Individuálne programy na mieru

Viete, ako chutí Taliansko? Ako sladká chuť domáceho gelata, ktoré sa vám rozplýva na jazyku. Alebo vôňa čerstvo praženej talianskej kávy, ktorá vás prebudí do nového dňa. A čo tak strhujúci pocit z jazdy vo Ferrari po nádherných talianskych cestách? Predstavte si, že môžete zažiť nielen to, ale aj oveľa viac. A to všetko podľa vašich vlastných predstáv.


Alebo hľadáte niečo na dámsku jazdu a túžite s kamarátkami uniknúť niekam na pár dní a naučiť sa niečo z  talianskej kuchyne pod vedením pravej talianskej nonny? Ideme na to.

Možno už cítite, že vaše srdce bije rýchlejšie a v očiach sa vám zaiskrilo. Znie to až príliš dobre, že? Čo keby sme vám povedali, že to všetko je možné? Poznáme vaše túžby, máme za sebou roky „zážitkov na mieru“ presne podľa snov našich spokojných zákazníkov. Chcete zažiť niečo úplne nové, niečo, čo si odnesiete v srdci po zvyšok života? My to vieme zabezpečiť.

Možno ste už v Taliansku boli. Videli ste Koloseum, navštívili ste Vatikán, vyšli ste na Etnu. Ale čo keď vám poviem, že Taliansko je oveľa, oveľa viac? Možno si teraz hovoríte: „Čo mi uniká? Čo som ešte nemal možnosť zažiť?“ Máme pre vás tajomstvo. Tajomstvo, ktoré vám umožní zažiť Taliansko tak, ako ho poznajú iba jeho obyvatelia.

Predstavte si, že sa prechádzate po malých uličkách talianskych dediniek, kde vás privítajú usmievaví miestni obyvatelia. Alebo ochutnávate čerstvo pripravený syr priamo z miestnej mliekarne. Alebo sedíte za volantom rýchleho Ferrari a cítite, ako vás adrenalín nabíja. Je to skutočné, je to možné, je to aj vaše Taliansko!

Pýtate sa: „Je to skutočne možné? Môžem si naozaj vytvoriť svoj vlastný zážitkový program?“

Odpoveď je áno. A my vám v tom pomôžeme. Po celý čas budeme s vami, poradíme vám a pomôžeme vám zrealizovať vaše sny. Naše riešenie je jednoduché, ale geniálne. Nazvali sme ho jednoducho. Jednoducho „Individuálne zážitkové programy na mieru“. No ide o unikátnu metódu, ktorá vám umožní zažiť Taliansko naozaj podľa vašich predstáv a túžob. Že to znie ako z filmu...

Bola to dlhá cesta. Spoznávali sme Taliansko, jeho ľudí, zvyky, jedlá a nápoje. Ukázalo sa nám, že klasické cestovné itineráre jednoducho nefungujú alebo nedokážu ponúknuť až tú skutočnú esenciu taliansku, ktorú klasické turistické programy neumožňujú zažiť. Tú skutočnú, voňavú, atmosféru, ohlušujúcu a burcujúcu krásu Talianska. A Taliansko je rozmanité...

Kľúč ku skutočnému Taliansku

Prekonali sme všetky prekážky a námietky. Otestovali sme našu metódu a pochopili sme, čo ľudia skutočne chcú. A teraz je to tu pre vás, je tu kľúč k zažitiu skutočného Talianska., teda Talianska, ktoré ste doteraz nepoznali.

A ako to celé funguje? Je to jednoduché. Spolu s nami si vytvoríte vlastný program zážitkov, ktoré chcete zažiť. Môže to byť návšteva výrobne niektorého slávneho talianskeho prosciutta, či parmiggiana, jazda vo Ferrari, cyklistická výprava po pahorkatinách Toskánska, alebo v kopcoch Lombardie, či Dolomitov... A večer ľahká degustácia talianskych vín a dobrého syra. Všetko je len na vás.

Máme množstvo skúseností a spolupracujeme s mnohými lokálnymi partnermi

S našou pomocou to bude jednoduché. Našu metódu sme overili naozaj na stovkách spokojných zákazníkov, nezmeškajte preto túto príležitosť. Taliansko vás čaká.

👉 Nechajte sa uniesť a objavte Taliansko s nami, ozvite sa nám, sme tu pre vás.

 • sprostredkujeme,
 • zabezpečíme,
 • nájdeme,
 • vytvoríme,
 • jednoducho ušijeme vám a vašim kamarátom a rodine zážitkový pobyt v Taliansku na mieru - podľa vašich predstáv.

 

z referencií našich zákazníkov

 • Katka Marciková

  Právě jsme zažili s CK Mattia nezapomenutelný týden v krásném Toskánsku spojený s výukou IT jazyka, na který budu dlouho vzpomínat ❤️ Paní Jarka vše skvěle zorganizovala a hezky se o nás postarala. Bylo moc příjemné poslouchat její výklad a získat...
 • Adriána Rakúsová

  Chcem sa poďakovať Jarke a jej CK Mattia za nezabudnuteľnú dovolenku spojenú s výučbou taliančiny. Bolo to niečo neskutočné ❤ Hneď ako som videla túto ponuku, tak som vedela, že musím ísť. Veľmi sa mi páčilo ako nás Jarka vždy doviedla do viníc, t...
 • Veronika Šoltésová

  CK Mattia odporúčam všetkým nadšencom Talianska, ktorí chcú vychutnávať túto úžasnú krajinu kúsok po kúsku z pohľadu domácich. Ďakujem Jarke, že robí svoju prácu s vášňou v srdci a svojou prácou žije. Vďaka tomu bolo pre mňa neskutočným zážitkom m...
top