Skip to main content

Firemné akcie, teambuilding

Predstavte si, že koniec dlhého pracovného týždňa môže vyzerať úplne inak. Žiadne vypisovanie týždenných reportov, hľadanie chýb v projektoch alebo obchodné stretnutia. Namiesto toho si užívate pohodlie luxusnej talianskej vily, obklopení kolegami, s ktorými sa smejete a užívate si skvelé talianske víno.


Toto všetko a omnoho viac vám môže ponúknuť náš teambuilding v Taliansku.

Možno sa vám stáva, že sa cítite unavení, vyhorení a stratení v práci, pretože nemáte možnosť nadviazať lepší vzťah so svojimi kolegami. Negatívny dopad tohto problému môže byť obrovský, najmä ak dochádza k poklesu produktivity, stratám zamestnancov a nízkej morálke. Ale máme pre vás riešenie.

Predstavte si, že sa ráno prebudíte v luxusnej vile uprostred talianskej prírody. Po raňajkách na slnkom zaliatej terase sa stretávate s kolegami na rannom jogingu. Počas dňa sa zúčastňujete na rôznych teambuildingových aktivitách, ktoré vás približujú k vašim kolegom a pomáhajú vám lepšie spolupracovať. Večer si užívate autentickú taliansku večeru a skvelé víno. 

Nájdeme pre vás vily obklopené prírodou, zorganizujeme pobyty pri mori pre vašich zamestnancov a pripravíme aj program, pri ktorom sa váš pracovný kolektív utuží a zabaví.

Naša dôveryhodnosť je podložená množstvom spokojných zákazníkov, ktorí už využili naše služby. Môžeme vám ukázať konkrétne príklady firiem, ktoré vďaka nášmu teambuildingu v Taliansku dosiahli výrazné zlepšenie vo svojej firemnej kultúre a produktivite.

Staráme sa o všetko - od rezervácie ubytovania, cez organizáciu dopravy, až po prípravu teambuildingových aktivít a programov. Ako bonus získate aj našu neustálu podporu a pomoc počas celého pobytu.

Čo získate:

🏖 kompletnú organizáciu teambuildingu v Taliansku,

🏡 luxusné ubytovanie,

🍷 autentické talianske jedlá a víno,

🎾 rôzne teambuildingové aktivity a programy,

🚐 dopravu na miesto a späť,

👥 našu neustálu podporu a pomoc.

 

z referencií našich zákazníkov

  • Janka Krall

    Zažila som s pani Jarmilkou a s Naty úžasný zájazd Kváskovanie v Toskánsku. Nikdy predtým som takto do detailov premyslený a skvelo zorganizovaný zájazd nezažila! A to množstvo informácií, zaujímavostí, zážitkov, ktoré sa na nás každý deň valilo b...
  • Katka Marková

    Ďakujem veľmi pekne za nádherné strávené chvíle v Toskánsku v spoločnosti skvelých ľudí. Naty a Jarka bolo to skvelé, odvádzate úžasnú robotu, vkladáte do toho samých seba. Rada sa opäť zúčastním ďalšieho ročníka 🥰
  • Iveta Maronková

    Jarka, ďakujem veľmi pekne za nezabudnuteľný poznávací zájazd v Ríme. Patrí Vám veľká vďaka za úžasné prehliadky, ku ktorým bol vždy výstižný a veľmi pútavý výklad, ktorý ma veľmi zaujal a dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí. Vrelo odporúčam a ...
top